Reaktivácia séra na rast mihalníc

Mihalnice nemajú len ozdobnú funkciu, ale čo je dôležitejšie, mali by chrániť naše oči pred prachom a všetkých nečistôt. Čo robiť, keď sú naše mihalnice krátke, krehké a v zlom stave?Reaktivujte ich pomocou séra na rast mihalníc.

Prirodzene krátke a riedke mihalnice

Nie každému sa pošťastilo dostať od matky prírody zdravé, tučné mihalnice. Obviňujeme za to genetiku a neuvedomujeme si, že existuje ľahký spôsob, ako ich vyzdvihnúť. Väčšina sér na rast mihalníc obsahuje vitamíny a minerály, ktoré vyživujú vlasové folikuly. Výsledkom toho rastú mihalnice veľmi husté a dlhé. V mnohých prípadoch sa riasy stávajú lesklejšie a tmavšie ako predtým. Najbežnejšími zložkami sér na rast mihalníc sú kyselina hyaluronová, taktiež nazývaná hyaluronát. Pomáha obnovovať štruktúru mihalníc a pomáha aktívnym látkam preniknúť cez pokožku ku korienkom mihalníc.

Prirodzený efekt dlhých mihalníc

Niektoré ženy nepoužívajú maskaru a nemajú ani zafarbené mihalnice, ale tie aj tak vyzerajú úžasne. Tieto ženy používajú sérum na rast mihalníc. Po jednom mesiaci systematického používania sa mihalnice stanú tmavšie, dlhšie a hustejšie.

Mihalnice a klieštiky na riasy

Neuvedomujeme si to, ale tento nástroj, ktorý používame každý deň pred nanesením maskary, môže poškodzovať naše mihalnice. Klieštiky na riasy sú povinnosťou pre mnohých z nás. Bohužiaľ, robia naše riasy náchylnými k lámaniu. Výsledkom toho sú mihalnice kratšie a kratšie. Prestaňte používať klieštiky na riasy a vymeňte ich za sérum na rast mihalníc. Budete ohromení pri pohľade na vaše pevné a dlhé mihalnice. Ak chcete upraviť mihalnice do žiadanej polohy bez toho, aby ste lámali ich štruktúru, použite sérum na rast mihalníc s kefkou ako maskara na ich prečesanie.