Doma vyrobené sérum na rast mihalníc

Bezpečné, účinné a na mieru. Premeňte svoju kuchyňu na laboratórium a vytvorte unikátne sérum na rast mihalníc. Aspoň raz sa z vás môže stať odborník na krásu.

V skutočnosti však neexistuje nikto iný, kto by poznal vaše potreby a telo lepšie ako vy.

Zložky
Najdôležitejšou časťou každého séra na rast mihalníc sú zložky.
Vďaka správnym, rastlinným zložkám sú mihalnice dobre hydratované a zvyknú rásť dlhšie a hustejšie. Všetky zložky použité v domácom sére na rast mihalníc hydratujú mihalnice a obnovujú ich štruktúru. Najbežnejšími zložkami sér na rast mihalníc sú: ricínový olej (vyživuje a stmavuje riasy), kokosový olej (má protizápalové vlastnosti, poskytuje miniaturizáciu do hĺbky), sladký mandľový olej (robí mihalnice lesklejšími) a vazelína (dodáva séru požadovanú konzistenciu a dobre sa mieša s ostatnými zložkami).

Úschova
Sérum na rast mihalníc by malo byť uchovávané na chladných miestach mimo vystaveniu slnku. Tuba musí byť pevne uzatvorený, aby sa do nej nemohol dostať vzduch. Je to dôležité hlavne z hygienických dôvodov. Baktérie sa nedokážu šíriť bez prístupu vzduchu. Skrinka v kúpelni je ideálnym miestam na uskladnenie vášho domáceho séra na rast mihalníc.
Ak nemáte tmavú tubu ani sklo, vždy môžete použiť prázdny obal od krému. Uistite sa, že je úplne čistý a veko dobre funguje. Ďalšia možnosť je uschovávať sérum na rast mihalníc v tube od starej maskary. Najprv ju ale umyte ju veľkým množstvom horúcej vody zmiešanej s odličovačom.

Dátum spotreby
Domáce sérum na rast mihalníc neobsahuje žiadne syntetické látky, ktoré zvyčajne predlžujú trvanlivosť produktu, a preto by sa malo domáce sérum na rast mihalníc spotrebovať do 2 mesiacov než sa začne kaziť.

Aplikácia
Domáce sérum na rast mihalníc by sa malo aplikovať na mihalnice od korienkov rias smerom k ich končekom. Žiadne domáce sérum na rast mihalníc neobsahuje škodlivé zložky, takže môžete bez obáv naniesť malé množstvo aj na pokožku okolo očí.