Čo sa mihalniciam páči najviac?

Ak sú vaše mihalnice krátke a krehké, znamená to, že by ste mali hľadať produkt, ktorý ich znovu oživí. Nič to neurobí lepšie ako sérum na rast mihalníc.

Všetci vieme ako umelé mihalnice škodia našim prirodzeným.

Je dôležité ich vyživovať, aby rástli hrubé a pevné. Každé sérum na rast mihalníc má 2 úlohy. Prvou je poskytnúť hĺbkovú hydratáciu a výživu. Zvýrazňovače mihalníc sú plné vitamínov, minerálov, esenciálnych olejov a peptidov. Po čase sa mihalnice posilňujú a obnovuje sa ich štruktúra. Druhou úlohou je to, aby rástli mihalnice dlhšie a hustejšie. Keď vlasová folikula dostane všetky potrebné výživové látky, produkuje tučné, silné mihalnice, ktoré rastú dlhšie než predtým. Väčšina sér na rast mihalníc je bezpečná a nespôsobuje žiadne nepriaznivé účinky. Zvýrazňovače rias sú bohaté na mnoho upokojujúcich a protizápalových látok, ktoré upokojujú pokožku okolo očí. Aloe Vera a zelený čaj vyživuje nie len mihalnice, ale taktiež citlivú pokožku okolo očí. Kokosový a ricínový olej spôsobujú, že riasy vyzerajú lesklejšie, zatiaľ čo pokožka sa stáva jemnejšia a pružnejšia. Takmer každé sérum na rast mihalníc obsahuje vitamín E, B5, výťažok z uhorky a kyselinu hyaluronovú. To posledné si získalo povesť prostriedku proti starnutiu.

Pred uvedením séra na rast mihalníc na predaj musí byť testované dermatológmi a oftamológmi, aby sa zaistilo, že je bezpečné a účinné.

Pred zakúpením séra na rast mihalníc sa uistite, že ste si prečítali zloženie a ak obsahuje niečo, čo sa ťažko vyslovuje, nekupujte si to. Väčšina zložiek séra na rast mihalníc by mala byť prírodná. Je tam pár syntetických zložiek, ale tie len konzervujú produkt, aby sa mohol používať dlhšiu dobu. Sérum na rast mihalníc by malo mať tekutú konzistenciu a nemalo by mať žiadnu vôňu.