Lashcode sérum na rast mihalníc

Lashcode Eyelash Serum je inovatívne sérum na mihalnice, ktoré je dostupné vo väčšom balení ako väčšina iných konkurenčných produktov. Účinné, starostlivo vyvinuté s férovou cenou. Keď k tomu pridáte ešte vysoko kvalitné ingrediencie, dostanete jeden z najkvalitnejších produktov pre starostlivosť o mihalnice, aký bol kedy vyrobený. Môžete si priať ešte niečo viac? Čo tak rýchle účinky?

Pri pravidelnom používaní dokáže Lashcode poskytnúť viditeľné výsledky za menej ako dva týždne. Zložky séra Lashcode sú efektívne a zaručujú rýchle a dlhotrvajúce účinky, takže si dlhšie a hustejšie riasy môžete užívať až niekoľko mesiacov.

Lashcode je riešením pre všetkých, ktorých riasy potrebujú pomôcť s rastom.

No a jednoznačne sérum od Lashcode dobre poslúži aj tým, ktorých mihalnice sú krehké a riedke. Lashcode dokáže vyriešiť množstvo problémov s riasami. Je dôležité spomenúť, že sérum od Lashcode sa dokonca odporúča počas liečby antibiotikami, ktoré zhoršujú stav vlasov vrátane mihalníc.

Lashcode sa nanáša podobne ako väčšina sér na mihalnice, ktoré sa predávajú s aplikátorom. Malo by sa používať raz denne (napr. pred spaním), pričom sa aplikuje pozdĺž horných a dolných mihalníc.

Sérum má tekutú konzistenciu, nezaťažuje mihalnice a pleť ho veľmi dobre znáša, a preto sa môže používať dokonca aj ráno – rýchlo sa vstrebáva do pokožky a preniká až k folikulom. A práve tie stimuluje a regeneruje, pričom dokáže oživiť aj neaktívne mihalnicové cibuľky. Vďaka tomu sú riasy dlhšie a hustejšie – veľmi skoro sa počet mihalníc dokonca zdvojnásobí.  

Navyše Lashcode pomáha mihalniciam zotrvať v očnom viečku (zabraňuje vypadávaniu rias), zlepšuje ich hydratáciu a pružnosť. Vďaka Lashcode sa riasy stanú dostatočne silnými na to, aby dokázali odolať aj možnému poškodeniu pri odličovaní.

www.lashcode.sk

Plusy

  • Veľmi dobré zloženie bez syntetických prísad
  • Veľké balenia a vysoká účinnosť
  • Neskutočne ľahká konzistencia, ktorá sa rýchlo vstrebáva
  • Vysoko kvalitný produkt, ktorý sa finančne oplatí
  • Prvé výsledky viditeľné po približne troch týždňoch používania

Mínusy

  • Toto sérum na mihalnice je dostupné len online