Ako si vybrať najlepšie sérum na rast mihalníc?

Účinné sérum na rast mihalníc by malo byť povinnosťou pre každú ženu. Ako si vybrať produkt, ktorý uspokojí vaše potreby a očakávania?

Čítajte ďalej, aby ste zistili, čo si treba všímať pri kupovaní séra na rast mihalníc.

Pravidlo 1 Praktický aplikátor
Najlepšie a najúčinnejšie sú séra na rast mihalníc, ktoré majú malú, špicatú kefku. Pri nanášaní neviditeľnej linky na líniu mihalníc prenikajú aktívne zložky cez pokožku ku korienkom mihalníc. Folikuly mihalníc sú vyživované a zvlhčované, aby mohli vytvárať dlhé a zdravé riasy. Tiež si môžete vybrať sérum na rast mihalníc s kefkou ako maskara, ale mali by ste si potom uvedomiť, že tento produkt nebude fungovať naplno. Korienky mihalníc nebudú vyživené, a preto budú mať riasy rovnakú dĺžku a hustotu. Tento druh produktov obnovuje štruktúru mihalníc, robí ich lesklejšími a zdravšími, ale len v malom množstve ovplyvňuje rast mihalníc.

Pravidlo 2 Zložky
Väčšina sér na rast mihalníc je plná prírodných, rastlinných zložiek. Početné štúdie ukázali, že minerálne a rastlinné zložky pôsobia na zlepšenie rastu mihalníc najlepšie. Väčšina sér na rast mihalníc je bohatá na esenciálne oleje a vitamíny, ktoré pôsobia skvele na mihalnice aj celé telo.

Pravidlo 3 Testy
Pred tým, ako je sérum na rast mihalníc uvedené na trh, musí podstúpiť mnoho testov, aby sa zabezpečilo, že je bezpečné pre mihalnice a pokožku. Ženy, ktoré si chcú zakúpiť sérum na rast mihalníc, idú väčšinou na internet a čítajú si názory a recenzie iných užívateľov. Je to dobrý spôsob ako zistiť, ktorý produkt ako funguje a získať nezaujatý pohľad na možné vedľajšie účinky.

Pravidlo 4 Cena
Nie je všetko zlato čo sa blyští. Pravdou je, že tieto extrémne drahé séra na rast mihalníc nefungujú o nič lepšie, ako tie s priemernou cenou. Je dôležité si uvedomiť, že účinné séra na rast mihalníc musia obsahovať mnoho vitamínov a aktívnych zložiek, ktoré sú dosť nákladné, a preto zvýrazňovač nemôže stáť menej než €30. Ak ste sa stretli so sérom na rast mihalníc, ktoré stojí €10, viete, že nebude poriadne fungovať.

Pravidlo 5 Doba procedúry
Zvyčajne trvá procedúra so sérom na rast mihalníc 12 týždňov. Prvé účinky sú zvyčajne viditeľné po prvom mesiaci systematického používania. Aby ste získali výsledky, ktoré sľubuje výrobca séra na rast mihalníc, aplikujte produkt podľa inštrukcii nie menej ako 8 týždňov.